Naším cílem
je Váš úspěch

Prohlédněte si reference

Služby

Ocenění

Provádíme ocenění na základě pravidel otevřeného trhu, které jsou v souladu s pravidly RICS a v závislosti na typu nemovitosti a situaci na trhu. Tato ocenění provádíme na celém území České a Slovenské republiky. Znalosti hodnoty jsou jedním z předpokladů pro kvalifikované rozhodování ohledně investic do realit a jejich zhodnocení.

Investice

Zastupujeme stranu kupujících při všech etapách procesu koupě investičního celku od poradenství při určení lokality a jejím výběru, při identifikaci příležitostí a samotné hloubkové prověrce při realizaci transakce. Na Vaší straně bude výhodou naše více než dvacetiletá zkušenost s místním trhem a dlouhodobá přítomnost na trhu s realitami.

Poradenství

Díky bohaté zkušenosti s trhem vyhodnotíme veškeré možnosti a potencionální strategie rozvoje, které se nabízejí našim klientům, abychom doporučili řešení s co nejmenšími náklady, nejvyššími výnosy a které dají do souladu finanční, daňové a účetní otázky, související jak s investičními transakcemi na poli nemovitostí, tak i s otázkami uživatelů proctor a strategiemi developmentu.

Reference

Hotel Intercontinental

Poskytovali jsme poradenské služby společnosti Strategic Hotel Capital v souvislosti s jejich nákupem nemovitosti hotelu ICH, zejména pak s důrazem na nehotelové nemovitosti související s transakcí. Naše pověření zahrnovalo audit stávajícího užití a návrh na další využití případně prodej toho kterého objektu.

Hadovka Office Park

Zahájili jsme spolu s firmou Europolis jednání s developerem tohoto 22.000 m2 kancelářského objektu v Praze 6 o jeho koupi ještě před dokončením. Klíčový nájemce byl Siemens. Vyjednali jsme podmínky prodeje a asistovali jsme straně kupující v celém procesu, včetně due diligence. Transakce byla toho času největší ve střední a východní Evropě a znamenala začátek institucionálního investičního trhu.

Olympia centra

Společně s firmou Europolis jsme připravili koupi dvou regionálních nákupních center v Mladé Boleslavi a Teplicích od holandského developera a klíčového nájemníka obou center firmy Ahold těsně po jejich dokončení. Obě centra jsou úspěšná ve svých lokalitách a v mezidobí zajistila svému majiteli dobrý výnos z jejich investic.

Smíchov Gate

Z pověření firmy PBW jsme vyjednali podmínky transakce pro nákup tohoto 12.000 m2 kancelářského projektu, který se nachází v těsné blízkosti hotelu IBIS a nákupního centra Nový Smíchov. Developerem projektu byl Immoconsult a transakce byla úspěšně dokonečná v rekordním čase tří měsíců.

Technopark Pekařská

Zastupovali jsme klienta při prodeji kancelářské budovy z roku 2002 o zhruba 11.000 m2. Prodej byl úspěšně završen do rukou privátního kupce v roce 2014.

Hotel Projekt - Karlín

Pro privátního klienta firma PAG zajistila průzkum trhu s možnými pozemky se stavebním povolením za účelem výstavby residence a hotelu. Spolupráce byla završena nákupem projektové společnosti s pozemkem v Karlíně. Výstavba začne 2015.

O nás

Poskytujeme nezávislé a nezaujaté poradenské služby v oblasti nemovitostí, které jsou založené na dvaceti letech zkušeností a dlouhodobých vztazích s klienty.

1999

Založení společnosti The Property Advisory Group s.r.o. První transakce uskutečněna na konci roku 1999.

Poskytování služeb nemovitostí v oblasti ocenění, investic a poradenství.

2000
2001

Společnost přestěhovaná do International Business Centre v Karlíně.

Nastěhování zpět do IBC po povodních v roce 2002. Rozšiřování aktivit také do Varšavy a Budapešti.

2003
2007

Exkluzivní spolupráce s manažery aktiv společnosti Invesco.

Poskytování poradenských služeb v Ruské federaci.

2008
2010

Znovuobnovení The Property Advisory Group s.r.o.

Stěhování kanceláří na Staré Město. Studie proveditelnosti seniorského bydlení.

2013

Kontakt

Karolína Matoušková Karolína Matoušková +420 736 489 479 +420 736 489 479 info@pag.cz

The Property Advisory Group, s.r.o. Dušní 866/22, Staré Město, 110 00 Praha 1
Česká republika

IČ: 25612638 / DIČ: CZ25612638

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném
Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 54802